Vispārīgie noteikumi

Šie ir tīmekļa vietnes www.auguterapija.lv lietošanas noteikumi.

Ēdienu un dzērienu piegādes pakalpojumu sniedzējs - SIA "Terapija" (reģistrācijas Nr. 40103985461, juridiskā adrese Ģertrūdes iela 67a-26, Rīga, LV-1011).

Ēdiena pasūtīšana iespējama ar vai bez piegādes:

Ēdiena pasūtīšana tīmekļa vietnē www.auguterapija.lv bez piegādes  - ar saņemšanu kafejnīcā "Mazā terapija" Skolas ielā 28, Rīgā.

Ēdiena pasūtīšana tīmekļa vietnē www.auguterapija.lv kopā ar piegādi tiek pieņemta Rīgā, sadaļā "Piegāde" norādītajās robežās.

Ēdiena pasūtīšanas noteikumi

Ēdiena piegādes darba laiks - 11:00-20:00
Minimālā ēdiena pasūtījuma summa bez piegādes - Eur 5.

Minimālā ēdiena pasūtījuma summa ar piegādi  - Eur 10.

Ēdiena piegādes izmaksas skatīt šīs tīmekļa vietnes sadaļā "Piegāde"

Pasūtījuma galīgā cena tiek norādīta, apstiprinot Pircēja grozu.

Pasūtījuma anulēšana

Sākot no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, pasūtījumu atcelt vai anulēt vairs nav iespējams, jo nekavējoties tiek uzsākts ēdiena gatavošanas process. Www.auguterapija.lv lietotājam dod iespēju pārbaudīt pasūtījuma datus, veikt pēdējā brīža izmaiņas un apstiprināt tos. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas lietotājs ir atbildīgs par pasūtījuma apmaksu.

Nepareiza vai bojāta prece

Saņemot pasūtījumu, lietotājam ir pienākums pārbaudīt, vai prece atbilst pasūtījumam un vai nav radušies bojājumi piegādes laikā. Nepareiza vai bojāta sūtījuma konstatēšanas gadījumā, kas radies kafejnīcas vai pārvadātāja vainas dēļ, lietotājam ir tiesības pieprasīt, lai tiktu piegādāts atbilstošs pasūtījums vai atgriezta samaksātā nauda.

Samaksa

Visas cenas ir norādītas Eur, ieskaitot PVN. Neskaidrību gadījumā par cenām, lūdzu zvanīt uz sadaļā "Kontakti" norādītajiem telefona numuriem vai rakstīt e-pastu uz adresi auguterapija@gmail.com.

Norēķināšanās par pasūtījumu iespējama skaidrā naudā, saņemot pasūtīto ēdienu vai veicot priekšapmaksu ar bankas karti.

Naudas atgriešana

Pircējam nav tiesību izteikt nekādas pretenzijas Pārdevējam, bet Pārdevējs nav atbildīgs Pircēja priekšā:

1) ja Pircējs ir nepareizi norādījis pasūtītā ēdiena piegādes adresi;

2) ja Pircējs ir nepareizi norādījis savu tālruņa numuru;

3) ja Pircējs ir nepareizi norādījis vēlamo pasūtītā ēdiena piegādes laiku;

4) ja Pircējs ne Pārdevēja vainas dēļ nav pieņēmis pasūtīto ēdienu (nav atvēris durvis, nav atbildējis uz tālruņa zvanu u.c.);

5) ja Pircējs nesamaksā Pārdevējam par pasūtīto ēdienu vai atsakās maksāt par pasūtīto ēdienu bez objektīviem iemesliem.

Ja Pircējs pēc pasūtījuma apstiprināšanas konstatē kļūdu, lūdzu sazināties par iespējām labot pasūtījumu telefoniski pa nr. 20045234.

Privātums

Mēs augstu vērtējam Jūsu uzticēšanos "Terapijai", tādēļ, apstrādājot reģistrācijas datus, apņemamies ievērot Fizisko personu datu aizsardzības likumu.
Reģistrējot pasūtījumu, Jūs apliecināt, ka piekrītat, lai Jūsu dati tiek izmantoti pasūtījuma un piegādes pavaddokumentu noformēšanai atbilstoši LR likumdošanas prasībām.
SIA "Terapija" nenodod Jūsu personīgo informāciju trešajām personām.
Iepirkšanās procesā no Jums tiks lūgti tikai dati, kas nepieciešami pasūtījuma un piegādes pavaddokumentu noformēšanai (vārds, tālrunis, e-pasta adrese).
Aizpildot pasūtījuma formu www.auguterapija.lv, Jūs piekrītat, ka Jums uz norādīto e-pastu tiks nosūtīti paziņojumi, kas saistīti pasūtījuma apstrādi.

0

 .